Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

parukiefre

Parukieria nuk donte t’i priste flokët, Bora Zemani i bën ‘të pabërën’ (VIDEO)

Moderatorja e njohur Bora Zemani ka ndryshuar look duke prerë flokët që gjithmonë jemi mësuar t'i shohim të gjatë dhe të zinj. ...

Lajmet e fundit