Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

party

Party “i egër” me miqtë në shtëpi, kryeministrja e Finlandës mes polemikave për të dhënë dorëheqjen pas videove private

Kryeministrja e Finlandës Sanna Marin e gjen veten në qendër të polemikave pasi një video e festës së saj me miqtë e saj u...

Pesë ditë “party” në Plazhin e Shëngjinit mblodhi 10 mijë persona nga Spanja, Franca, Gjermania e Serbia

Pesë ditë në një “party” të lirë dhe normale. Kështu raporton Euronews për pesë ditët e Unumi Festival zhvilluar në bregdetin e Shëngjinit, ku...

Grekët nuk pyesin për masat anti-Covid, të rinjtë organizojnë festën, me pije dhe muzikë mbushin sheshin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Greqi, në sheshim Kypseli, ku me mijëra të rinjë janë mbledhur dhe kanë zhvilluar një festë. Mediat greke...

Kur DJ vendosin t’ia nxijnë jetën turmës (Video)

Ata janë nga DJ më të kërkuar gjatë sezonit veror aty ku ka festë, rini dhe muzikë të mirë. Por dyshja...

Vjen në Tiranë për një festë të çmendur, DJ me famë botërore

Është çdo gjë e konfirmuar, Axwell, artisti i nominuar 4 herë për çmimet "Grammy" i cili nuk ndalet kurrë së punuari duke sjellur risi...


Lajmet e fundit