Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

partnerja

I bëri “lëmsh” të gjithë, Kledi i prerë: Do marr një vendim kur të dalë nga BBV

Kledi, i bëri "lëmsh" të gjithë mbrëmjen e djeshme teksa fliste për lidhjen që ka jashtë shtëpisë dhe njëkohësisht simpatinë për Beatrix. Mesa duket,...

“Partnerja ime në krim”, këngëtari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë

Reperi i njohur Buta vetën pak kohë më parë ka bërë me dije se është në një lidhje. Por si duket lidhja e tyre...

Landi i “West side family” u bë baba për herë të parë, zbulohet se kush është partnerja e këngëtarit

Këngëtari i njohur Landi Hysi, i “West Side Family” ditën e sotme është bërë baba për herë të parë. Mirëpo teksa të gjithë morën lajmin...

Lajmet e fundit