Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Partizani

DRAMË në “Air Albania”, Partizani humbet ndaj Vllaznisë dhe i largohet titullit, kampionati mund të vendoset nga golavarazhi në javën e fundit

Java e parafundit e Kategorisë Superiore ka dhuruar spektakël pafund, pasi rezultatet kanë qenë vërtet befasuese.Partizani që dukej se ishte më afër se kurrë...

SUPERLIGA SHQIPTARE/ SUPER PARTIZANI fiton në Durrës dhe merr kryesimin, Tirana ngelet jashtë Europës, 4 ekipe në garë për titullin

Ka përfunduar java e 34-t e Kategorisë Superiore, ku Partizani ka marrë një fitore të madhe në Durrës, duke mposhtur me rezultatin minimal 0-1...

Zbulohet kush është vajza “misterioze” në krah të Greg Ramës në stadium, djali i kryeministrit “bezdiset” nga paparaci

Ditën e enjte u luajt në stadiumin “Air Albania” derbi Partizani-Tirana, sfidë e cila përfundoi me rezultatin e paqtë 0-0. Në shkallët e stadiumit...

KATEGORIA SUPERIORE/ Partizani – Tirana ndahen në paqe, Teuta fiton dhe i afrohet titullit, garë mes tre ekipeve për një vend në Kupat e...

Ka përfunduar java e 33-të e Kategorisë Superiore, ku kryendeshja e kësaj jave ishte derbi Partizani – Tirana e luajtur në “Air Albania” që...

KATEGORIA SUPERIORE/ Hap fals i Partizanit në Korçë, Teuta “shkatërron” Bylisin dhe merr kreun e klasifikimit, Laç futet në “vallen” e titullit

Ka përfunduar java e 32-të e Kategorisë Superiore, ku Partizani nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 me Skënderbeun në ndeshjen e luajtur...

Mbyllet java e 28-të e Kategorisë Superiore: Katër ekipe në luftën për titullin, Apolonia drejt Kategorisë së Parë

Ka përfunduar java e 28-të e Kategorisë Superiore, ku ekipet që pretendojnë titullin kampion kanë bërë detyrën duke fituar sfidat përkatëse.Ditën e djeshme u...

Mbyllet java e 27 e Superiores, luftë e fortë mes 4 ekipesh për titullin kampion, Tirana humb shansin e artë në Korçë

Kategoria Superiore ka mbyllur javën e 27 me ndeshjen Partizani-Bylis, e zhvilluar ditën e sotme në stadiumin “Air Albania”. Vendasit fituan me rezultatin e...

Mbyllet java e 6-të e Superligës/ Gola me ‘PIKATORE’, Vllaznia merr kryesimin e vetme, Kukësi i uron mirëseardhjen Skënder Gegës me fitore, zhgënjen sërish...

Ka përfunduar java e 6-të e Superligës Shqiptare, e cila sheh në krye të klasifikimit Vllazninë, pas fitores minimale 1-0 ndaj Bylisit në stadiumin...

Përfundon java e 5-të e Superligës, Partizani merr kryesimin e kampionatit, Tirana në krizë, festival golash në Laç dhe Shkodër (E PLOTË)

Ka përfunduar java e 5-të e Superligë Shqiptare, me 5 takimet e luajtura që kanë dhënë rezultate surprizuese dhe shumë gola. ...

Ilir DAJA prezantohet te PARTIZANI, ish-trajneri i bardhebluve mesazh tifozëve: Edhe kundërshtarët më duan (ÇFARË DEKLAROI PËR OBJEKTIVAT)

Kam doza të mëdha emocioni, sepse është klubi me më shumë trofe në futbollin shqiptar. Kështu deklaroi Ilir Daja në prezantimin e tij mëngjesin...

Lajmet e fundit