Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

partite e vogla

Gjykata Kushtetuese shqyrton padinë e partive të vogla, Duka dhe Mediu kërkojnë ndryshimin e dispozitës për përllogaritjen e votave

Gjykata Kushtetuese ka nisur sot shqyrtimin e padisë së deopzituar nga partitët e vogla, të cilat kërkonin ndryshimin e dispozitës për përllogaritjen e votave...

Spahiu “gjen fajtorin” për humbjen e partive të vogla më 25 prill: Në Shqipëri s’e ndërrojnë votën brez pas brezi, vrapojnë pas liderëve të...

Kreshnik Spahiu ka komentuar mbrëmjen e sotme humbjen e partive të vogla në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ai tha se në këto zgjedhje nuk...

Kriza politike, Meta takim të martën me krerët e partive të vogla

Presidenti i Republikës Ilir Meta pritet të takojë të martën krerët e partive të vogla. Mësohet se Meta do të diskutojë...

Zbardhet SMS-ja, Lu, Vllahutin dhe Borchardt mesazh krerëve të partive të vogla

Ambasadorja e Bashkimit Evropian Romana Vlahutin, ai amerikan Donald Lu dhe ai i OSBE Borchardt i kanë dërguar një mesazh partive të vogla për...

Lajmet e fundit