Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

partia zgjidhja

Shpalli kandidaturën për Bashkinë e Tiranës, shpërthen Kokëdhima: Më 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje…

Ambasadori i OSBE-së, nëse i ka kaq për zemër zgjedhje të tilla, le të shkojë të provojë t’i bëjë në Gjermaninë e tij...

Protesta e studentëve, Koço Kokëdhima: Fitorja përfundimtare e të rinjve do të ishte reformimi i sistemit politik

Kreu i Partisë ‘Zgjidhja’ Koço Kokëdhima  i ftuar në Ora News ka folur për protestën  e studentëve, duke akuzuar tre partitë për situatën aktuale...

Akuza: Rama do të heqë taksën e infrastrukturës edhe për kullat shumëkatëshe

Në emër të nxitjes së turizmit, qeveria shqiptare ka miratuar lehtësi të shumta për hotelet me 4 dhe 5 yje, si përjashtim nga tatim...

Flet numri dy i partisë së Koço Kokëdhimës: Rilindja vrau shpresën e shqiptarëve

Silvana Bello nënkryetarja e partisë “Zgjidhja” ka folur në një intervistë për aspiratat e kësaj partie dhe gjendjes së spektrit të majtë vend. ...

Kokëdhima sulmon ashpër Ramën: Kryedelenxhiu i diplomacisë shqiptare

Pas sharjeve të ulëta, ofendimeve dhe kërcënimeve të kryeministrit Edi Rama ndaj trupit diplomatik, gjatë takimit të përvitshëm, ka reaguar dhe partia e drejtuar...

Lajmet e fundit