Tirana
overcast clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

partia socialiste

Dokle deputetëve të PS-së: Po të mos ishte SHBA, do flinit mbi dosjet e krimit

Vajza e deputetit të PS-së, Anika Dokle me anë të një postimi në facebook ka reaguar ndaj deklaratave të bëra nga disa deputetë të...

Sot krenohet me hartën e fitores së PS, 5 vite më parë udhëhiqte ‘Grupin e Zjarrit’ në mbrojtje të Berishës

*Edi Rama, Shkëlqim Cani dhe Agron Malaj gjatë fushatës së 2015-ës

Veliaj kthehet në PS, në takimin me Ramën edhe disa nga koordinatorët

Kryeministri Edi Rama ka thërritur në selinë e Partisë Socialiste disa nga koordinatorët e saj. Të pranishëm në takim janë, Niko Peleshi Saimir Tahiri,...

FRESSH-istët festojnë 24 vjetorin me birra, mish dhe cigare… brenda në lokal

FRESSH-istët e Vlorës janë mbledhur bashkë për të festuar 24 vjetorin e krijimit të kësaj organizate. Në fotot e postuara nga vetë ata shihen...

Deputetja e PS përgënjeshtron gazetën, bashkëshorti i saj akuzohej për fitime në fondet publike

Deputetja e Partisë Socialiste, Mimoza Hafizi ka reaguar pas një artikulli të publikuar sot në gazetën ‘Rilindja Demokratike’ ku akuzohej bashkëshorti i saj, për...

Batutat e Ramës për gazetarët: S’keni punë tjetër ju?! Po ik o vëlla

Kryeministri Edi Rama mesa duket është tepër i bezdisur nga interesimi i vazhdueshëm që gazetarët dhe mediat shfaqin për zhvillimet brenda Partisë Socialiste. Rama...

Forumi Rinor i PS-së mbush 24 vjeç, ja urimi i veçantë i Elisa Spiropalit

Forumi Rinor Euros-Socialist Shqiptar mbush ditën e nesërme 24 vite nga themelimi i tij. Por Elisa Spiropali nxiton të urojë edhe pse pak orë...

PS reagon për Martin Cubin: Ishte viktimë e sulmit fizik, gjykata e shpalli të pafajshëm

Vetëm pak orë më parë, Enkelejd Alibeaj, nëpërmjet një deklarate për shtyp nga selia e Partisë Demokratike, akuzoi kreun e Partisë Socialiste në Shkodër,...

Deputeti socialist koment pesimist Ambasadorit Lu në facebook: Korrupsioni, betejë e vështirë

Pjesë e komenteve në faqen  e Ambasadës së SHBA-së në vendin tonë është bërë edhe deputeti i Partisë Socialiste, Pardi Cara. ...

Lajmet e fundit