Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Partia Lirise

Partia e Lirisë miraton listën me kandidatët për Këshillin Bashkiak të Tiranës, e kryeson Silva Caka! Ja emrat kryesorë

Kryesia e Partisë së Lirisë ka miratuar listën e 61 kandidatëve për Këshillin Bashkiak të Bashkisë së Tiranës. Lista e cila udhëhiqet nga Silva Caka,...

“Rama është i paditur dhe i pashkollë”, Kryemadhi për çështjen e Mcgonigal: Ka zhvilluar takime dhe me politikanë të tjerë të PS

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me protestën e thirrur më 11 shkurt nga Sali Berisha. Kryemadhi tha se protestat...

Meta publikon video nga takimi me të rinjtë: Për një Shqipëri që u përket këtyre, ku duan të ndërtojnë të ardhmen

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta k zhvilluar sot një takim me  gjimnazistët e kësaj force politike. Ai ka postuar një video në rrjetet...

A është Partia e Lirisë për 6 dhjetorin? Kejdi Mehmetaj: S’besoj se liderët e BE presin të gjejnë Zvicrën në Shqipëri

Partia e Lirisë nuk ka ende një qëndrim zyrtar nëse do ti bashkohet protestës së PD-së të thirrur me 6 dhjetor. Por Kejdi Mehmetaj, anëtare...

Lajmet e fundit