Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

partia dmeokratike

Shkrirja e Partisë Demokratike, e vetmja alternativë që Edi Rama të mos fitojë mandatin e katërt

Nga  Kreshnik Spahiu Demokratët 30-vjet kanë luftuar me njëri-tjetrin më shumë se me socialistët. Lufta dhe urrejtja brenda llojit është më e madhe se lufta...

PD nuk i ndal akuzat për Olta Xhaçkën: Në 2 muaj, helikopteri ushtarak është përdorur 22 herë për fushatën e PS në Dibër, janë...

Partia Demokratike vijon me akuzat në drejtim të ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka, të cilën e akuzon se përdor helikopterin ushtarak pë të shkuar...

Lajmet e fundit