Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

partia demokristiane

Nuk fitoi mandatin e deputetit, Nard Ndoka heq dorë nga Partia Demokristiane: Në shtator-tetor mblidhet kongresi dhe zgjidhet kryetari i ri

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka deklaruar ditën e sotme se do të heqë dorë nga drejtimi i kësaj prtie.Ai tregoi në “Top...

Lajmet e fundit