Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

parku i liqenit

Veliaj inspekton punimet në pistën Olimpike të atletikës te Parku i Liqenit: “Stoli për Shqipërinë, pista më e veçantë në Ballkan”

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi punimet e pistës Olimpike të atletikës, e cila do të jetë 400 metra e gjatë dhe...

Kryebashkiaku Veliaj mbjell pemë te Liqeni: Një hapësirë e re, e zaptuar prej kohësh, i shtohet Parkut të Liqenit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me përfaqësues të kompanisë private “Albsig”, mbollën disa pemë në Parkun e Liqenit të Tiranës,...

Deputeti i Kuvendit bën paralele te Parku i Liqenit në Tiranë (VIDEO)

Deputeti i opozitës parlamentare, Lefter Maliqi, e ka shumë merak të qenit në formë të mirë fizike. Ai ka publikuar një...

Fotot/ Për fundjavë shko te Parku i Liqenit, ja ç’do gjesh atje

Fundjava pritet të vijë me diell dhe nëse ende nuk keni planifikuar asgjë, merrni familjarët dhe fëmijët dhe shkoni te Parku i Liqenit, i...

Je me pushime dhe nuk ke plane? Aktivitete pafund te Parku i Liqenit

Parku i Madh i Liqenit nga 15 korriku e deri më 15 gusht do të jetë një oaz argëtimi për fëmijët dhe jo vetëm....

‘Betonizimi i parkut të Liqenit’, PD denoncon Veliajn: Plan në shërbim të mafias

E sfidoj publikisht Erion Veliajn që të ballafaqohemi me fakte për këtë plan betonizimi dhe të mos fshihet pas propagandës sepse qytetarët nuk...

Kjo video do ju rikthejë pas në Tiranën e humbur, si ka ndryshuar për keq qyteti jonë

Përditshmëria nuk na lejon që të kuptojmë sëriozisht se sa ka ndryshuar për keq qyteti i Tiranës. Dhe pamjet filmime të para viteve 1990...

Ndërhyrjet në parkun e liqenit, Veliaj: Do ndërtohen fusha futbolli, basketbolli dhe regbie

Shumë shpejt Parku i Liqenit të Tiranës do jetë edhe një destinacion për të rinjtë e apasionuar pas sportit, veçanërisht ndaj futbollit, basketbollit, volejbollit...

Ky është shkatërrimi për të cilin Edi Rama pranon publikisht se është krenar

Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një foto që tregon transformimin për keq të ndodhur në parkun e liqenit artificial të Tiranës këto 26...

Lajmet e fundit