Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Paris

Tmerr në ajër, rrufeja godet krahun e djathtë të aeroplanin gjatë udhëtimit (VIDEO)

Një video e frikshme është publikuar nga një pasagjer i Boeing 777-300ER, i cili ishte nisur nga Abu Dhabi me destinacion Parisin e Francës....

Gazetarja ironizon modelen Aurela Hoxha dhe paraqitjen e saj në Paris (Video)

*Aurela Hoxha dhe Irina Shayk në Paris(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s); if (d.getElementById(id)) return; js =...

Si u drejtuan sulmet në Paris, zbardhet koordinimi me telefonata dhe mesazhet

Të dhëna të tjera hetimore dalin në dritë për sulmet në Paris. Prestigjozja “Le Monde “ raporton se në bazë të hetimeve të fundit, sulmet...

Myslimanët mbrojnë simbolikisht një meshë të Krishtlindjeve

Dhjetëra myslimanë janë mbledhur në mënyrë simbolike për të mbrojtur një kishë në veri të Francës gjatë meshës së mesnatës për Krishtlindjet, një “gjest...

Lajmet e fundit