Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

parfum

S’ka limite për Kim Kardashian, pozon topless për markën e njohur të parfumeve (FOTO)

Kim Kardashian si gjithmonë nuk i ka lënë vend imagjinatës me postimin e fundit të bërë në rrjetet sociale. Bukuroshja me forma të kolme është...

Dalin detaje nga arrestimi i ‘skifterave’ për vjedhjet në Francë, si i nxori zbuluar laçianët parfumi i personalizuar

Dalin detaje nga operacioni i koduar 'AKUILA 2019', i Policisë së Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda, Policinë Franceze dhe organet...

Lajmet e fundit