Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

parcela

Asgjësohen 1,850 rrënjë kanabis në Kurbin

Policia e Kurbinit ka arritur të identifikojë dhe asgjësojë 1,850 rrënjë bimë kanabis sativa. Gjatë kontrollit në një zonë të pyllëzuar të...

Berisha thotë se kjo parcelë me kanabis është arë e ministrit Tahiri

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një fotografi të re të një kopështi mbjellë me bimën e dyshuar si kanabis sativa. Sipas...

Berisha tregon me video parcelat me kanabis në Tepelenë

Pas publikimit të disa fotografive në profilin e tij, ku dalloheshin disa parcela me kanabis, por që dy prej tyre rezultuan të mos ishin...

Transportuan 29 kile drogë, arrestohet personi i katërt në Vlorë

Policia e Vlorës ka mundur të arrestojë një 28 vjeçar të akuzuar për trasnportim të lëndëve narkotike gjatë vitit 2015. Në prangat...

Arrestohet në Itali dhe ekstradohet drejt Shqipërisë 27 vjeçari nga Peshkopia

Policia italiane ka arrestuar një 27 vjeçar shqiptar me qëllim ekstradimin e tij drejt Shqipërisë ku rezulton i dënuar me 3.6 vite burg. ...

Në Elbasan dhe Lezhë asgjësohen mbi 2,600 rrënjë kanabis të mbjella në mes të pyllit

Policia e Elbasanit ka mundur të zbulojë dhe asgjësojë plot 1050 rrënjë të bimës narkotike kanabis sativa të mbjella mes pemëve të fshatit Staf...

Policia zbulon dhe asgjeson 3 parcela me kanabis në Vlorë, asnjë autor i dyshuar

Policia ka zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me rreth 3.073 rrënjë bimë narkotike "Cannabis sattiva", të mbjella në fshatin Trevllazër në Vlorë. ...

Lajmet e fundit