Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

parcela

Droni i Policisë zbulon parcelën me drogë në Lezhë, arrestohet autori i dyshuar, mbante dhe kallashnikov

Një person është arrestuar në fshatin Kallmet të Lezhës, pas një operacioni policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit....

FNSH dhe Operacionalja “krehin” Krujën për tre ditë, qindra sera, shtëpi të braktisura e tunele; Zbulohet parcela me kanabis (PAMJET)

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt ndodhen prej tre ditësh ën zonën e Krujës, ku kanë nisur një operacion të gjerë për zbulimin dhe asgjësimin...

VIDEO/ Gazetarja Klodiana Lala futet në mes të parcelës me KANABIS në Shqipëri: Bima është në proces tharjeje, shumë shpejt do trafikohet

Kultivimi dhe trafikimi i lëndëve narkotike mbetet ende një problem për Shqipërinë, edhe operacionet për asgjësimin e parcelave me kanabis kanë qenë të shumta. Gazetarja...

Publikohet VIDEO: Momenti kur Policia ndalon Aldi Ramën, ai qëllon menjëherë efektivin Saimir Hoxha. Ja FOTO e parcelës me drogë

Publikohet video e vrasjes së efektivit të Policisë Saimir Hoxha në Kune-Vain të Lezhës. Në të, shihet momenti kur mjeti Land Rover i Policisë ndalon...

Artan Hoxha zbulon parcelat gjigante me kanabis: Është hibridi “Gorrilla” i modifikuar në Spanjë, piqet për 60 ditë (FOTO-VIDEO)

Një lloj i ri kanabisi i modifikuar në laborator dhe që arrin të japë prodhim vetëm brenda dy muajve, ka hyrë në vendin tonë. Është...

Zbulohet parcela me kanabis, arrestohen dy persona në Skrapar, procedohet kryeplaku i fshatit (Emrat)

Dy persona janë arrestuar në Skrapar si dhe është proceduar penalisht Kryetari i fshatit pasi akuzohen për kultimin të bimëve narkotike si dhe shpërdorim...

Zbulohen 4 parcela me kanabis në Memaliaj, shoqërohet kryeplaku i fshatit dhe përgjegjësi i pyjores

Zbulohen 4 parcela me 400 bimë kanabis në Memaliaj, në pyllin e fshatit Xhafaj. Mësohet se evidentimi i parcelave është bërë gjatë...

Zbulohet parcela me kanabis në Memaliaj, asgjësohen 277 rrënjë

Një parcelë e mbjellë me bimë narkotike kanabis sativa është zbuluar nga policia në Memaliaj. Parcela me 277 rrënjë është zbuluar...

Parcela me hashash, emigranti nxjerr bllof Berishën: Ja ku ndodhet në të vërtetë (Video)

Ara me hashash që Berisha postoi se ishin në Vlorë, në të vërtet janë në Itali. Një emigrant shqiptar, që jeton...

Kultivimi i kanabisit në Shqipëri, kreu i rendit: Ju tregoj ku kanë mbetur parcelat e fundit

Drejtori i Drejtorisë së  Rendit në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit deklaron se aktualisht sipërfaja e mbjellë me kanabis në të gjithë...

Lajmet e fundit