Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

parcela

Denoncoi “parcela me kanabis”, Policia e Shtetit hedh poshtë pretendimet e zyrtarit të Bashkisë: Kemi kontrolluar muaj më parë dhe nuk u konstatuan bimë

Policia e Shtetit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me akuzat e ngritura nga Sekretari i Përgjithshëm i bashkisë Vau i Dejës, Mark Zhuri,...

Akuzat për parcela me hashash, reagon Shefi i Komisariatit në Vaun e Dejës: Erdhën grupe nga Tirana, kontrolluan dhe nuk gjetën gjë

Bardhyl Saliu, shefi i Komisariatit të Vaut të Dejës, ka reaguar pas akuzave që janë bërë ndaj tij nga Sekretari i Përgjithshëm i Bashkisë,...

VIDEO: Hashashi 2 metër në Malësitë e Krujës, gazetarja futet mes parcelave me drogë

Fiks Fare solli mbrëmjen e së enjtes një investigim sesi lulëzojnë parcelat e kanabisit në zonat e quajtura Malësia e Krujës dhe e Mirditës...

Operacion i madh anti-kanabis, policia zbarkon në Fier, gjenden mijëra rrënjë bimë narkotike

Mijëra rrënjë kanabis sativa janë gjetur ditën e sotme nga policia në Fier pak minuta me Policia e Fierit ka zhvilluar një operacion të madh...

Parcelë me drogë në periferi të Tiranës, Policia arreston autorin e dyshuar dhe procedon vëllanë e tij

Një 48 vjeçar nga Kamza është arrestuar në kushtet e flagrancës nga shërbimet e Komisariatit nr.4 në Tiranë, pasi kishte mbjellë një parcelë me...

Droni i Policisë zbulon parcelën me drogë në Lezhë, arrestohet autori i dyshuar, mbante dhe kallashnikov

Një person është arrestuar në fshatin Kallmet të Lezhës, pas një operacioni policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit....

FNSH dhe Operacionalja “krehin” Krujën për tre ditë, qindra sera, shtëpi të braktisura e tunele; Zbulohet parcela me kanabis (PAMJET)

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt ndodhen prej tre ditësh ën zonën e Krujës, ku kanë nisur një operacion të gjerë për zbulimin dhe asgjësimin...

VIDEO/ Gazetarja Klodiana Lala futet në mes të parcelës me KANABIS në Shqipëri: Bima është në proces tharjeje, shumë shpejt do trafikohet

Kultivimi dhe trafikimi i lëndëve narkotike mbetet ende një problem për Shqipërinë, edhe operacionet për asgjësimin e parcelave me kanabis kanë qenë të shumta. Gazetarja...

Publikohet VIDEO: Momenti kur Policia ndalon Aldi Ramën, ai qëllon menjëherë efektivin Saimir Hoxha. Ja FOTO e parcelës me drogë

Publikohet video e vrasjes së efektivit të Policisë Saimir Hoxha në Kune-Vain të Lezhës. Në të, shihet momenti kur mjeti Land Rover i Policisë ndalon...

Artan Hoxha zbulon parcelat gjigante me kanabis: Është hibridi “Gorrilla” i modifikuar në Spanjë, piqet për 60 ditë (FOTO-VIDEO)

Një lloj i ri kanabisi i modifikuar në laborator dhe që arrin të japë prodhim vetëm brenda dy muajve, ka hyrë në vendin tonë. Është...

Lajmet e fundit