Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
40 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

parcela me kanabis

Zbulohen parcela me kanabis në Vlorë, arrestohet një person, tre shpallen në kërkim, Policia i gjen 61-vjeçarit 10 kg hashash në banesë (DETAJE)

Policia e Vlorës ka shpallur në këkrim 3 persona, ndërsa janë arrestuar disa të tjerë pasi akuzohen për kultivim kanabisi dhe vepra të tjera...

Xhelal Mziu del bllof, “e bën qimen tra” dhe denoncon barishtet për kanabis (VIDEO)

Në faqen zyrtare të deputetit të ardhshëm të Kuvendit, Xhelal Mziu ka mbërritur një mesazh nga një banor i fshatit Zall-Strikçan në Bulqizë, i...

Artan Hoxha: Kultivuesit e kanabisit më pyesin mua, “di gjë do na lënë të mbjellim sivjet?”

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se është herët për të vlerësuar nëse këtë vit është mbjellë më tepër apo më pak kanabis se një...

“News24” filmon me helikopter parcelat me drogë në Tiranë (Video)

Mjafton një fluturim i shkurtër mbi malësinë e Tiranës për të identifikuar nga lart parcela të mbjella me kanabis sativa. Sikundër dëshmojnë pamjet e...

Rrëfehet Artan Hoxha: Ja si u vra informatori im në Devoll (Video)

Gazetari Artan Hoxha ka rrëfyer në “Opinion” se një informator i tij në fshatin Koshnicë të Devollit, që e pati ndihmuar të hynte te...

Vetëm në Kurvelesh janë mbjellë 1.3 milion rrënjë kanabis, thotë Berisha

Ish-kryeministri Sali Brisha pretendon se vetëm në zonën e Kurveleshit janë mbjellë plot 1.3 milionë rrënjë kanabis sativa. Një oficer anonim i...

Policia aksion në Memaliaj, asgjesohen 10 parcela me kanabis

Nga kontrolli i ushtruar nga Shërbimet e Policisë , për goditjen e veprimtarisë kriminale të kultivimit të bimëve narkotike në vendin e quajtur "Rroke"...

Lajmet e fundit