Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

parashikimi

Kthjellime dhe vranësira, moti vijon i paqëndryeshëm, mësoni si do të jetë moti këtë javë

Për javën që presim përpara vendi ynë futet në stinën e verës por duket se moti ende vijon të jetë relativisht i paqëndrueshëm. Për ditën...

Parashikoi pandeminë e Covid, 14-vjeçari astrolog vjen me një profeci të re: Do të jetë më e keqe se ajo që kaluam

Abhigya Anand, u bë mjaft i njohur pasi parashikoi situatën e pandemisë së Covid-19 që do të kalonte bota. Pas këtij parashikimi, 14-vjeçari u...

Kapriçot e kohës, verë dhe pranverë bashkë në një jave, ja si do të jetë moti në ditët në vijim

Kapriçot e motit mesa duket ende nuk kanë të mbaruar. Teksa të gjithë po presim një mot me diell dhe temperature të larta këto...

Diell por temperatura të ulta, mësoni si do të jetë moti për sot dhe nesër

Gjatë këtyre ditëve në vijim vendi ynë parashikohet të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike. Për ditën e Premte (sot) moti parashikohet i kthjellët...

Parashikimi i motit, mësoni si do jetë dita sot, temperaturat zbresin deri në -4°C

Për ditën e enjte (sot) parashikohet mot i kthjellët si dhe alternime vranësirash kalimtare deri mesatare në orët e mesditës. Përgjatë zonave luginore do...

‘Sot kemi 5% më shumë të shëruar se të infektuar’, analiza e profesorit: Rezultatet e kësaj jave do jenë domethënëse! Çdo leshim i karantinës...

Biologu Ethem Ruka ka bërë një analizë të situatës në të cilën ndodhemi për shkak të Covid-19, dhe sipas tij sot kemi 5% më...

Stuhi ere dhe temperatura deri në MINUS 10, parashikimi për 5 ditët e ardhshme

Temperaturat gjatë javës së dytë të 2020-ës do të bien ndjeshëm, kryesisht në zonat malore deri në -10 gradë celcius, ndërsa të hënë dhe...

HOROSKOPI I VITIT: Si do të jenë financat, shëndeti dhe dashuria përgjatë 2020-ës! Parashikimi i plotë për çdo shenjë

Newsbomb.al sjell për ju si çdo fundvit “HOROSKOPI 2020”! Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për këtë vit! A do të...

HOROSKOPI I VITIT: Si do të jenë financat, shëndeti dhe dashuria përgjatë 2020-ës! Parashikimi i plotë për çdo shenjë

Newsbomb.al sjell për ju si çdo fundvit “HOROSKOPI 2020”! Zbuloni se çfarë kanë rezervuar yjet për këtë vit! A do të...

HOROSKOPI I VITIT: Si do të jenë financat, shëndeti dhe dashuria përgjatë 2020-ës! Parashikimi i plotë për çdo shenjë

Shtëpia është fokusi për vitin 2020. Aty është rehatia, komforti dhe dashuria e ngrohtë e njerëzve që ke pranë. Puna e vështirë do...

Lajmet e fundit