Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

parashikimi i motit

I ftohti përfshin Shqipërinë, kjo është situata aktuale e rrugëve dhe furnizimit me energji elektrike

Situata e krijuar për shkak të reshjeve të dëborës dhe uljes së temperaturave në disa prej qarqeve të vendit është përballuar nga strukturat e...

Virozat e stinës, Ministria e Shëndetësisë: Vetëm sot janë kryer 576 vizita në Tiranë

Si pasojë e gjendjes gripale që ka prekur pjesën më të madhe të vendit, Ministria e Shëndetësisë ka dhënë të dhëna zyrtare për vizitat...

Tiranë: MINUS 11 gradë në fundjavë. Ja temperaturat në qytetet kryesore

Temperaturat pritet të ulen ndjeshëm gjatë fundjavës në të gjithë territorin shqiptar, Kosovë dhe Maqedoni. I ftohti polar rikthehet të premten...

Temperatura ekstremisht të ulëta në natën e ndërrimit të viteve

Nata e ndërrimit të viteve do të jetë me temperatura të ftohta dhe ngricë të cilat do të vijojnë edhe në ditet e para...

Vjen i ftohti i acartë, temperatura me minus në të gjithë vendin

Ballkani pritet të përfshihet nga moti i ftohtë, rreshjet e borës dhe ulje të ndjeshme të temperaturave gjatë ditëve në vijim. ...

Ndryshon moti, nga nesër priten ‘surpriza’

Temperaturat pritet të bien në të gjithë vendin me 2 deri në 5 gradë për ditët në vijim. Sipas meteorologëve, dita...

Parashikimi i motit për ditët në vijim, rreshje shiu dhe ulje temperaturash

Edhe pse kanë mbetur vetëm 3 ditë nga nëntori, duket se muaji dhjetor do të sjellë edhe dimrin e ftohtë në mbarë vendin. ...

Moti rezervon surpriza, ja parashikimi për sot

Dita e sotme do të jetë relativisht e ngrohtë, me diell dhe pa rreshje shiu, kryesisht gjatë mëngjesit. Temperaturat do të...

Alarmi nga “ESTOFEX”: Moti pritet vetëm të përkeqësohet, Shqipëria e rrezikuar edhe nga tornadot

Agjencia Europiane e Parashikimit të Stuhive (ESTOFEX) njofton se do të ketë përkeqësim të motit në të gjithë Europën, që pritet të goditet nga...

Parashikimi i motit për nesër: Stuhi shiu dhe vetëtima

Sipas parashikimit satelitor të motit për ditën e nesërme në vendin tonë do të vijojnë rreshjet e shiut por me një intensitet më të...

Lajmet e fundit