Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

parashikimi i motit

Virozat e stinës, Ministria e Shëndetësisë: Vetëm sot janë kryer 576 vizita në Tiranë

Si pasojë e gjendjes gripale që ka prekur pjesën më të madhe të vendit, Ministria e Shëndetësisë ka dhënë të dhëna zyrtare për vizitat...

Tiranë: MINUS 11 gradë në fundjavë. Ja temperaturat në qytetet kryesore

Temperaturat pritet të ulen ndjeshëm gjatë fundjavës në të gjithë territorin shqiptar, Kosovë dhe Maqedoni. I ftohti polar rikthehet të premten...

Temperatura ekstremisht të ulëta në natën e ndërrimit të viteve

Nata e ndërrimit të viteve do të jetë me temperatura të ftohta dhe ngricë të cilat do të vijojnë edhe në ditet e para...

Vjen i ftohti i acartë, temperatura me minus në të gjithë vendin

Ballkani pritet të përfshihet nga moti i ftohtë, rreshjet e borës dhe ulje të ndjeshme të temperaturave gjatë ditëve në vijim. ...

Ndryshon moti, nga nesër priten ‘surpriza’

Temperaturat pritet të bien në të gjithë vendin me 2 deri në 5 gradë për ditët në vijim. Sipas meteorologëve, dita...

Parashikimi i motit për ditët në vijim, rreshje shiu dhe ulje temperaturash

Edhe pse kanë mbetur vetëm 3 ditë nga nëntori, duket se muaji dhjetor do të sjellë edhe dimrin e ftohtë në mbarë vendin. ...

Moti rezervon surpriza, ja parashikimi për sot

Dita e sotme do të jetë relativisht e ngrohtë, me diell dhe pa rreshje shiu, kryesisht gjatë mëngjesit. Temperaturat do të...

Alarmi nga “ESTOFEX”: Moti pritet vetëm të përkeqësohet, Shqipëria e rrezikuar edhe nga tornadot

Agjencia Europiane e Parashikimit të Stuhive (ESTOFEX) njofton se do të ketë përkeqësim të motit në të gjithë Europën, që pritet të goditet nga...

Parashikimi i motit për nesër: Stuhi shiu dhe vetëtima

Sipas parashikimit satelitor të motit për ditën e nesërme në vendin tonë do të vijojnë rreshjet e shiut por me një intensitet më të...

Java nis me mot të kthjellët, ja parashikimi për të hënën

Gjatë ditës së hënë, 29 gusht 2016, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare. Era...

Lajmet e fundit