Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

paralajmerimi

Paralajmërimi i Ilir Metës: Më 25 korrik nis sfida që do bëjë bashkë shqiptarët! Do tregojmë se jemi popull shqiponjash

"Unë do të jem në një udhëtim të ri me 25 korrik, i gjatë dhe do të takoj të gjithë ata që duan një...

Paralajmërimi i gazetares: SPAK mund të ketë histori që do të trembin zyrtarë!

Gazetarja Anila Hoxha ka dekalaruar mbrëmjen e sotme se Prokuroria e Posaçme (SPAK) mund të ketë në dosje histori që do të trembin shumë...

Rusia paralajmëron për provokime nga ana e Ukrainës, hedh akuza edhe mbi gazetarët e Perëndimit

Zëdhënësi i Ministrisë ruse të Mbrojtjes, gjeneralmajor r, paralajmëroi se forcat ukrainase në qytetin e Kharkiv po përgatisnin një "provokim" në bashkëpunim me gazetarët...

Paralajmërimi i KQZ: Kujdes! Shitja dhe blerja e votës dënohen deri në 5 vite burg

Në më pak se 1 muaj në Shqipëri do të zhvillohen zgjedhjet e pjesshme lokale në 6 Bashki: Shkodër, Dibër, Durrës, Lushnje, Rrogozhinë, Vorë. Kryetari...

Presidenti Meta parlajmëron Ramën dhe Bashën: Bëhuni gati për ballafaqimin e parë, koalicionit “bravo-brava” do t’i recitoj poezi

Presidenti Ilir Meta paralajmëron Edi Ramën dhe Lulzim Bashën se shumë shpejt do të ketë ballafaqimin e parë me ta. Madje, para gazetarëve tha...

Çfarë paralajmëron Meta? Deklarata e fortë e Presidentit: Për të ardhmen kam plane të udhëheq, jo të udhëhiqem

Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, ku u shpreh se në të ardhmen ka në plan të udhëheqë...

Bujar Nishani paralajmëron Bashën: Nëse do qëndrojë në PD, do ndeshet me 44 mijë njerëz, le ta provojë!

Ish-presidenti Bujar Nishani paralajmëron kreun aktual të PD që të ndalojë provokimet. Sipas tij, Lulzim Basha nuk mund të sfidojë vullnetin e 44 mijë...

“Ballkani i Hapur do rrëzohet kur PD të vijë në pushtet”, Sali Berisha paralajmëron Ramën: Mos guxo t’i dalësh para uraganit, të pret mjerimi

Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se kur PD të vijë në pushtet do të rrëzojë projektin e "Ballkanit të Hapur". Sipas tij, ky projekt...

Çoi në SPAK Lefter Kokën, paralajmëron Monika Kryemadhi: Ka dhe shumë të tjerë, majtas e djathtas! Janë të gjithë në provë, përballë provave

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, reagon pas arrestimit të ish-ministrit të Mjedisit Lefter Koka. Ishte forcva politike që ajo drejton, e cila e dërgoi...

Paralajmërimi i fortë i Ramës: Do ta shpëtojmë këtë vend nga punësimet e kushërinjve dhe krushqve, e kanë bërë flamurin e PS-së si ato...

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në Kongresin e Jashtëzakonshëm të Partisë Socialiste, ka bërë një paralajmërim të fortë, ku është shprehur se...

Lajmet e fundit