Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

paralajmerim

Paralajmërimi i fortë i gazetarit: Ikni urgjent nga Shqipëria! Këtu do të bëhet kasaphanë

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, ka bërë një paralajmërim të fortë, pasi u shpreh se në Shqipëri do të bëhet kasaphanë.Ai...

Ashpërsimet në Kodin Penal, Balla MESAZH Bashës: Po i bëjmë për djalin tim dhe vajzën tënde… PARALAJMËRIMI për Metën: Këtu do jemi sërish në...

Kreu i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla, nga foltorja e Parlamentit foli për ndryshimet e Kodit Penal që priten të miratohen sot në...

Bujar Nishani zbulon SKENARIN e opozitës, bën PARALAMËRIMIN e frikshëm: Situata mund të dalë nga kontrolli

Ish-presidenti Bujar Nishani ka folur për situatën politike në emisionin 'Top Talk' të Top Channel dhe për qëndrimin e opozitës. Nishani...

FMN paralajmëron sërish për rreziqet e PPP-ve: Mund të dëmtojnë bilancin publik të Shqipërisë

Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) ka paralajmëruar sërish për rreziqet që mund t’i vijnë Shqipërisë në sektorin publik si rrjedhojë e borxhit të lartë publik,...

Këshillat Studentorë kërkojnë TAKIM URGJENT me Besa Shahinin, PARALAJMËROJNË sërish protesta: Nuk janë plotësuar pikat

Në një deklaratë për mediat Këshillat Studentorë të universiteteve në Shqipëri shprehen se kanë vërejtur se qeveria nuk i ka plotësuar kërkesat e bëra...

Fluturimet SOT drejt Italisë, Autoriteti i Aviacionit Civil ka një njoftim të rëndësishëm

Sindikata e punonjësve në Itali, ka paralajmëruar për sot një grevë 4 orëshe, e cila nis në orën 10:00 paradite dhe përfundon në orën...

Fluturimet drejt Italisë, Autoriteti i Aviacionit Civil ka një paralajmërim

Sindikata e punonjësve në Itali, ka paralajmëruar për sot një grevë 4 orëshe, e cila nis në orën 10:00 paradite dhe përfundon në orën...

’32 mijë euro dhuratë, shtëpi, toka e makina’, Palokës nuk i del inati me Bollinon: I shërben shefit politik, duhet të kishe kërkuar falje

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka paralajmëruar sërish drejtuesin e gazetës ‘Shqiptarja.com’, Carlo Bollinon, pas publikimit të artikullit dy ditë më parë për deklaratën...

Kontrolli i kufirit, Salianji publikon DOKUMENTAT: Paralajmërim nga BE për institucionet

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka komentuar marrëveshjen ndërmjet BE dhe Republikës së Shqipërisë për kontrollin e kufirit, që u diskutua sot në...

Bluzat e bardha paralajmërojnë protestë: Bëhuni gati, do jemi të gjithë bashkë

Shoqata e Inferimierëve në Shqipëri ka paralajmëruar se do zhvillojnë protesta. Bluzat e bardha do protestojnë para Ministrisë së Shendetësisë dhe...

Lajmet e fundit