Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

Paraguaji

Nënpresidenti i Paraguajit tërhiqet nga gara vetëm pak orë pasi shpalljes “non-grata” nga SHBA

Nënpresidenti i Paraguajit, Hugo Velazquez të premten tha se do të jepte dorëheqjen dhe do të tërhiqej nga gara për presidencën, pasi Shtetet e...


Lajmet e fundit