Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

paracetamol

Studimi jep paralajmërimin e FORTË për ata që përdorin shpesh paracetamol

Njerëzit që vuajnë nga tensioni i lartë i gjakut dhe që marrin vazhdimisht paracetamol, mund të jenë duke i shtuar vetes rrezikun e atakut...

Piu paracetamol për dhimbje koke, e reja përfundon në spital

Një 35-vjeçare ka përfunduar në spital pasi ka konsumuar mbidozë paracetamoli. Sipas policisë vajza nga Shkodra e ka konsumuar paracetamolin...


Lajmet e fundit