Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

paraburgim

E rëndë në Lezhë, 28 vjeçari ndihet keq në qelinë e paraburgimit dhe mbërrin i vdekur në spital (EMRI)

Një 28 vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në paraburgimin e Lezhës. Ai është ndjerë keq teksa qëndronte në qelinë e tij dhe...

Familja pretendon keqtrajtimin e reperit, “Cllevio” ka 4 ditë pa bukë, nuk i jepet as mjekim në paraburgimin e Fierit

Familja e reperit Kleviol Ahmetaj, i njohur dhe si "Cllevio", thotë se i riu po keqtrajtohet në paraburgimin e Fierit dhe prej katër ditësh...

Lefter Koka largohet nga burgu “313”, ja ku do të transferohet ish-ministri

Ish-ministri i Mjedisit, Lefter Koka do të transferohet nga burgu “313” në Tiranë, në paraburgimin e Durrësit. Pasi gjykata dha arrest me burg për Kokën,...

Kërkoi të lirohej nga paraburgimi i Hagës, Gjykata merr vendimin për Hashim Thaçin

Gjykatës së Apelit në Hagë ka refuzuar sërish kërkesën e mbrojtjes së ish-presidentit Hashim Thaçi për lirim nga paraburgimi. Në vendimin e panelit thuhet...

Pronari i spitalit privat “Acibadem Sistina” mbetet në paraburgim, ka dyshime se po planifikon të arratiset

Një nga emrat më të përfolur në Maqedoni të Veriut, Jordan Orce Kamçev, drejtor i spitalit privat “ Acibadem Sistina” dhe i shumë bizneseve...

Hashim Thaçi mbetet në burg, Gjykata Speciale refuzon lirimin me kusht të ish-presidentit (ARSYEJA)

Gjykata Speciale e ka refuzuar garancinë e Policisë së Kosovës për lirimin me kusht të ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçi. Lirimi me kusht është refuzuar...

Hashim Thaçit i refuzohet kërkesa për t’u mbrojtur në liri, ish-Presidenti i Kosovës mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka refuzuar kërkesën e ish-Presidentit të Koosvës Hashim Thaçi për t’u mbrojtur në liri, edhe pse dy shtete kishin ofruar...

Ish-drejtori i Policisë së Vlorës kërkon të lërë qelinë, Jaeld Çela thotë se i kanë kaluar afatet e paraburgimit, dosja pret radhën në Gjykatën...

Ish-drejtori i Policisë së Vlorës Jaeld Çela, kërkon nga Gjykata e Posaçme që të dalë nga burgu. Në kërkesën që i ka dërguar Gjykatës...

E RËNDË, vetëvritet një person në  paraburgimin e  Kukësit (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në paraburgimin e Kukësit ku një 49 vjeçar ka vrarë veten. Mësohet se viktima, Medi...

Ky shtet heq lirimin me kusht për të dyshuarit që presin gjyqin

Kalifornia është bërë shteti i parë në SHBA që heq lirimin me kusht për të dyshuarit që presin të dalin para gjykatës. ...

Lajmet e fundit