Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

para te falsifikuara

Mijëra euro dhe lekë të falsifikuara, arrestohen 7 persona në Elbasan (DETAJE)

Shtatë persona kanë rënë në prangat policisë së Elbasanit, pasi akuzohen për falsifikim monedhash. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit  A. L.,...

Lëviznin me 11 mijë euro të falsifikuara, kapen në Portin e Barit dy shoferët shqiptarë

Policia e Barit ndaloi dy shoferë autobusi shqiptarë të cilët qarkullonin me 11 mijë euro të falsifikuara. Punonjësit e Monopolit dhe...

Blinte produkte me euro false, 28-vjeçarit i sekuestrohen Audi, celulari dhe i gjendet drogë (FOTOT)

Pasi ka paguar ushqimin e tij me një kartmonedhë 50 euro të falsifikuar, 28-vjeçari është arrestuar në flagrancë nga policia e Vlorës. ...

Lajmet e fundit