Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

paparace

Prag tragjedie, po ndiqeshin nga paparacët, makina e Princi Harry dhe Megan…

Princi Harry, bashkëshortja e tij Meghan dhe nëna e saj, i kanë shpëtuar një aksidenti që mund të kishte pasoja tragjike. Mediat e huaja shkruajnë...

Kanye West mërzitet nga paparacët, i merr telefonin një gruaja që po e filmonte dhe ia hedh në rrugë

Reperi Kanye West është bërë sërish viral, pas publikimit të një videoje që ka shkaktuar shumë zemërim. Reperi ishte rrugës për të parë fëmijët e...

Jennifer Lopez lodhet nga paparacët, bën këtë veprim të pahijshëm ndaj tyre (FOTO)

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez është duke xhiruar filmin e rradhës. 49 vjeçarja me forma bombastike do të jetë...

Lajmet e fundit