Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

panuci

Trajneri i Shqipërisë/ Panuçi ‘shthur’ fjalorin në konferencë për shtyp: Duhet të kesh k*qe të luash me KOMBËTAREN (TREGON RASTIN E NJË FUTBOLLISTI)

Trajneri i Kombëtares shqiptare Christian Panuçi, ka qenë shumë i ashpër me disa prej lojtarëve që ai ka parë për t’i afruar në kombëtaren...

Humbja e thellë me Skocinë, De Biazi del në mbrojtje të Panuccit: Ishte situatë e…

Ish trajneri i Kombëtares Gianni De Biazi ka komentuar ndeshjen e mbrëmshme, ku Kombëtarja u mposht me rezultatin e thellë 0:4 nga Skocia.   ...

“Panuçi rrezikon të shkarkohet”, mediat italiane paralajmërojnë trajnerin e kuqezinjve

Kombëtarja shqiptare ka humbur sot ndeshjen e dytë miqësore me një rezultat të thellë. Pas humbjes me Kosovën, ku kuqezinjtë pësuan...

Panuçi flet pas humbjes: Ja çfarë e bëri diferencën, nuk kam 200 lojtarë në dispozicion

Pas ndeshjes së humbur me Norvegjinë në shifrat 0-1 foli për mediat Christian Panuçi. Trajneri italian nuk u duk i kënaqur me preformancën dhe...

Trajneri i kombëtares, Panuçi tregon se çfarë e tmerron te shqiptarët

Trajneri i kombëtares shqiptare Kristian Panuçi ka folur për eksperiencën e tij në drejtimin e kombëtares shqiptare të futbollit. Në një...

Ndeshja me Spanjën, Panuçi flet për shanset e Shqipërisë

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panuçi një ditë para ndeshjes me Spanjën ka dalë në një konferencë për shtyp sëbashku me kapitenin...

Panuçi është “old style”, zbulohet arsyeja e thirrjes së Koliçit në kombëtare

Të premten kombëtarja shqiptare luan përballë Spanjës së vendit të parë, edhe pse duket një sfidë gati e pamundur, Kristan Panuçi do të provojë...

Pas barazimit, Panuçi i pakënaqur me lojtarët: Mund të kishim humbur, do provojmë shanset me Italinë dhe Spanjën

Barazimi në Maqedoni e ka lënë të pakënaqur trajnerin e kombëtares Kristian Panuçi. Pas ndeshjes Panuçi u shpreh se vuajtën fizikisht në këtë...

Me golat e Roshit dhe Agollit, Panuçi fiton në debutim, Shqipëria ndryshon pozicion në tabelë

Aventura në stolin e Shqipërisë ka filluar me një fitore për trajnerin Kristian Panuçi. Shqipëria arriti që të marrë tre pikë të...

Lajmet e fundit