Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

pano hallko

Si është e mundur që ky shtet nuk gjen punë për mendjet e ndritura? Lamtumirë Petrit Ruka!

NGA PANO HALLKO E nderuar bashkëshorte e Petrit Rukës, zonja Zhaneta, të dashur fëmijë të tij, Nigela dhe Deradian, e dashur mbesë e tij, Edea! Të...

Lajmet e fundit