Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

panik

VIDEO/ Panik në ndeshjen e kampionatit turk, lojtari i Besiktas shembet në tokë

Ndeshja mes Gaziantep dhe Besiktas, e vlefshme për kampionatin turk, nuk ka shkuar ashtu siç duhet. Futbollisti i miqve, Fabricie N’sakala është rrëzuar në tokë...

PANIK në ELBASAN/ Qytetarët gjejnë një GRANATË DORE në mes të rrugës

Panik për banorët e lagjes “Brigada 17 Sulmuese” në Elbasan, pasi disa qytetarë kanë gjetur në mes të rrugës një granatë dore. Policia ka shkuar...

Panik në Kinë, gradaçela 70 katëshe fillon papritur të lëkundet, qytetarët vrapojnë të tmerruar (VIDEO)

Një qiellgërrvishtëse prej më shumë se 70 katëshe në Kinë është evakuuar nga autoritetet pasi papritur filloi të lëkundej. Të gjithë qytetarët brenda dhe...

PANIKU nga pandemia e COVID 19, të pasurit e Botës, në garë “për një grusht dollarë”

 Drejtuesit botërorë të financave u përpoqën ditën e sotme të ngrinin besimin me masat e urgjencës për të derdhur para në tregjet e goditura...

Prokuroria nis hetimet për portalet pas lajmit për ‘tërmetin e madh’, Marku: Të nisë vlerësimi ligjor

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për disa portale që kanë publikuar ditën e djeshme një lajm të rremë lidhur me një “tërmet të...

Pamjet dramatike/ Lajmi për tërmet 6 ballë nxorri në rrugë e sheshe edhe durrsakët mbrëmë

Lajmi i rremë për tërmet 6 ballë në orën 23:30 nuk nxorri në rrugë vetëm qytetarët e Tiranës. Të njëjtat pamje...

A do ketë një tërmet të dytë? Shkenca siguron: Rreziku kaloi…

Një tërmet i fortë me magnitudë 5.8 i shkallës Rihter u regjistrua dje, ku pasojat më të mëdha janë në qarkun e Tiranës dhe...

Panik te Rruga e Elbasanit/ Makina shpërthen në flakë, shpëton mrekullisht shoferi (VIDEO)

Një makinë ka shpërthyer në flakë pak momente më parë te Rruga e Elbasanit në Tiranë, pranë Liceut Artistik. Nga informacionet...

Panik tek pushuesit/ Skafi mori flakë në det, 2 ‘Jet Ski’ shuajnë flakët (VIDEO)

Një skaf mori flakë në det mëngjesin e sotëm në Borsh, ashtu sikurse raportoi Newsbomb.al pak minuta më parë. Ndërkohë, Newsbomb. al...

Merr flakë apartamenti në Tiranë, panik te qytetarët

Një apartament është përfshirë nga flakët pak momente më parë në zonën e "21 Dhjetorit" në Tiranë. Mësohet se zjarri ka...

Lajmet e fundit