Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

pandi majko

E BUJSHME/ “Plangprishësit”, Ditmir Bushati jashtë listës së PS së bashku me Gjebrenë, në dyshim Kodheli e Majko, por i sigurt Fatmir Xhafaj (LISTA...

Ditmir Bushati, Fatmir Xhafaj, Pandeli Majko e Mimi Kodheli në 8 vjet të qeverisjes së PS kanë shërbyer e shërbejnë dhe si ministra, raporton...

ÇMIMET MARRAMENDËSE/ Samiti i DIASPORËS, darka GALA 120 mijë USD, SKENOGRAFIA 120 mijë USD (DEL TABELA E SHPENZIMEVE)

Një samit që kalon kufijtë e shpenzimeve për një vend të varfër si Shqipëria. Pas vendimit të këshillit të Ministrave ku...

Kërcënimi i Nikoliç, reagon Majko: Shqiptarët janë më të aftë në luftë se sa në paqe

Ish-kryeministri i Shqipërisë gjatë Luftës së Kosovës, Pandeli Majko, ka reaguar ndaj deklaratave të Presidentit serb Nikoliç që paralajmëroi për luftë. ...

Lajmet e fundit