Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Pandi Laço flet për Festivalin e RTSH: Mos pretendoni të dëgjoni një zë si të Vaçes apo Toninit dhe të shihni një buzëqeshje si të Parashqevisë

‘Kënga po bën llogjet e shqiptarëve’, Pandi Laço flet për Festivalin e RTSH: Mos pretendoni të dëgjoni një zë si të Vaçes apo Toninit...

Nga Pandi Laço   Mes dyzimit te shfaqjes se një opinioni dhe heshtjes, si autor këngësh e producent spektaklesh, edhe ketë...

Lajmet e fundit