Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

pandemia

Vijon bilanci pozitiv: Asnjë humbje jete nga Covid, mijëra testime dhe vetëm 12 raste në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vend. Fatmirësisht nuk ka asnjë humbje jete,...

Dalin shifrat e Covid: Nuk ka asnjë vdekje, por rriten ndjeshëm rastet pozitive në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht nuk ka asnjë humbje...

5 mijë persona më shumë humbën jetën në shtëpi në 2020; Shtesa e vdekjeve në spitale 76% më e lartë sesa raportimet zyrtare të...

Pandemia Covid -19 e rriti në rekorde numrin e personave që humbën jetën në vitin 2020, por sipas të dhënave të INSTAT një pjesë...

Ministria nxjerr shifrat e fundit: Mijëra testime, por vetëm 5 raste pozitive. Nuk ia doli të mbijetojë një qytetare nga Saranda

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Janë kryer gjithsej 2103 testime,...

FITUAM?! Ministria jep lajmin e MADH: Asnjë humbje jete nga Covid-19, vetëm 2 raste nga mijëra testime

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht asnjë humbje jete, nga...

Shifrat e fundit: Asnjë viktimë nga Covid në Shqipëri, por ka pacientë në terapi intensive

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht asnjë humbje jete, janë...

LAJM I MADH/ Vijon të mos ketë humbje jete nga Covid-19 në vendin tonë

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar së fundmi shifrat e Covid-19 në vendin tonë. Asnjë humbje jete gjatë 24 orëve të fundit. Janë kryer 3,340...

Regjistrohet numri më i ulët i rasteve të reja me Covid-19 në Shqipëri, ka vetëm 1 humbje jete

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit janë...

Manastirliu publikon shifrat: 6600 doza vetëm sot, në total mbi 765 mijë vaksinave

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar sot shifrat e fundit sa i takon situatës së vaksinimit në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit...

“Janë prova e zjarrit për ne”, Alimehmeti paralajmëron: Rreziku është në vjeshtë dhe dimër, vala e tretë e Covid shihet…

Epidemiologu Ilir Alimehmeti foli për situatën pandemike, ku tha se rënia e shifrave është normale gjatë stinës së verës. Sipas Alimehmetit, vjeshta dhe dimiri...

Lajmet e fundit