Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Pandeli Majko

“Vota pro shkarkimit të Metës me rëndon”, Vasili ironizon Majkon: Sot i erdhi goja se për Teatrin s’fliste dot

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka ironizuar deklaratën e ministrit të Diasporës Pandeli Majko, i cili u shpreh se vota pro shkarkimit të Presidenti...

Pandeli Majko “PRO” shkarkimit të Presidentit: Një votë që më rëndon shumë, Ilir Meta ka qenë pjesë e jona! Por, ka shkelur betimin e...

Ministri Pandeli Majko ka deklaruar hapur në Kuvendi, votën “pro” shkarkimit të Presidentit Ilir Meta, shkruan newsbomb.al. Nga foltorja, Majko tha se kjo votë...

“19-ta kërkon leje për t’u ulur në aeroport!”, Majko mesazh pasi humbi për “një fije” mandatin: Shpresoj t’u kem dhënë “everything”

Pandeli Majko reagon për herë të parë pasi humbi mandatin e deputetit në Tiranë për rreth një mijë vota. Ministri i Diasporës falenderon elektoratin dhe...

Majko dhe Shalsi, dy ministrat e Ramës që grumbulluan më pak vota në 25 prill, njëri u dogj e tjetri “ia hodhi” paq i...

Vota preferenciale për kandidatët që morën pjesë në zgjedhje, ishte një risi e 25 prillit, pasi qytetarët mund të votonin partinë që donin dhe...

Me “gjakun e ngrirë” deri në fletën e fundit, ky është djali i ish-deputetit që mund të thyejë listën në Tiranë. Fatmir Xhafaj shumë...

Në Tiranë herësi për t’u thyrë është 10.001 vota dhe mesa duket Fatmir Xhafaj është shumë pranë me 9030 vota kur janë numëruar vetëm...

“Paqe” edhe në Shkodër’: Paulin Stërkaj i PS përqëfohet me deputeten e PD gjatë numërimit të votave (Ja sa ka secili prej tyre)

Nuk është rasti i vetëm, por i përsëritur gjatë këtyre zgjedhjeve, ku kundërshtarët politikë bëjnë “paqe” mes tyre pavarësisht ngjysës së bluzës. Gjatë numërimit...

Kryetarja e PS në njësinë 5 përqafon Ori Nebiajn, Majko: Është vajza më e mirë e PD, shpresoj të jetë në parlament, unë vetë...

Vijon numërimi i votave në njësinë nr.5 në Tiranë, ku PS është në avantazh me 18 mandate të blinduara. Duke qenë se ministri Pandeli...

SHIFRAT NË TIRANË/ PS “sulmon” për të marrë mandatin e Pandeli Majkos, PD “në mbrojtje” të Oriola Pampurit

Në qarkun e Tiranës janë numëruar rreth 50% e kutive të votimit, ku Partia Socialiste kryeson me rreth 21 mijë vota diferencë nga PD.Gara...

Surprizat e PS, kush mund ‘të thyejë’ listën? Sondazhet e brendshme të PS nxjerrin deputet Pandeli Majkon dhe Dallëndyshe Bicin

Fushata zgjedhore po vjen drejt fundit teksa ka hyrë në javën e saj finale. Të dielën e 25 Prillit shqiptarët do të votojnë për...

Pandeli Majko thumbon Bashën: PD nxori nga zyra dy ish-nënkryetarët për dy ish-socialistë të stresuar nga Durrësi

Ministri Pandeli Majko, ka thumbuar sot kreun e PD Lulzim Basha, i cili u shfaq një ditë më parë në Durrës me dy ish-anëtarë...

Lajmet e fundit