Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

panddemia

Pandemia ul me 20% numrin e “milionerëve të vegjël”; 39 mijë të dypunësuar deklaruan të ardhurat e 2020-s dhe paguan 3.7 milionë euro shtesë

Janë gati 10 mijë individë ( 9,913) që kanë deklaruar të ardhura vjetore më shumë se 2 milionë lekë për vitin 2020. Të dhënat bëhen...

Lajmet e fundit