Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

pamje

Një ditë pas ditëlindjes së Zahos, Rama e nis mëngjesin me një video të mrekullueshme nga Vlora

Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e djalit të tij  të Vogël Zahos i cili ka mbushur 6 vjeç. ...

Rama e nis javën të rejat e ‘Rrugës së Arbrit’, publikon pamjet: Brenda muajit do të asfaltohen 10 km e parë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e nis këtë javë me të rejat më të fundit nga Rruga e Arbrit ku bën me dije se brenda muajit...

Pas ndarjes ndryshon pamje, këtë herë Dafina Zeqiri do t’ju befasojë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri përveçse është një nga më të talentuarat në muzikë, gjithmonë ka bërë përshtypje me paraqitjen e saj. ...

Publikohen pamjet e detajuara, si koronavirusi shumohet në trupin e njeriut

Studiuesit britanikë kanë publikuar disa pamje spektakolare se si virusi vdekjeprurës COVID-19 shumohet në brendësi të trupit të njeriut. Grupi i...

Vdekja e parakohshme, miku regjisor publikon pamje të filmit të ri që po regjistronte Xhuvani (FOTOT)

Ditën e djeshme u nda parakohe nga jeta regjisori i mirënjohur, Gjergj Xhuvani. Regjisori ndërroi jetë në Romë, teksa ndodhej atje...

PAMJE SHOKUESE/ Gruaja tenton të HIDHET nga pallati në Vlorë, burri e kap nga duart dhe e SHPËTON (Britma dhe ulërima, terrorizohen kalimtarët)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë, ku një grua ka tentuar t'i japë fund jetës duke u hedhur nga pallati. ...

Transformohet Grida Duma, ish-deputetja bën ndryshimin drastik në pamje (FOTOT)

Ish-deputetja e PD, Grida Duma është padyshim një nga femrat më të bukura të politikës shqiptare. Përtej axhendës politike, Duma është...

Bylykbashi publikon PAMJET: Skema kriminale që përdori Rama për të vjedhur vota

Ish-deputeti demokrat Oerd Bylykbashi u shpreh sot se Komisioni Qendror i Zgjedhjeve  ka manipuluar shifrën e votuesve në gjithë vendin. Bylykbashi...

E mbani mend Azisin? Këngëtari ka pësuar ndryshim drastik në pamje (FOTOT)

Të gjithë e mbajmë mend këngëtarin bullgar Azis u bë i njohur me këngën e tij ‘Sen Tropez’ e cila dëgjohet edhe sot. ...

Njihuni me pishinën e parë me pamje panoramike në botë

Pishina e parë me pamje panoramike pa hekura është inauguruar në Londër. E dizejnuar nga kompania e Compass Pools pishina gjendet...

Lajmet e fundit