Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

pamje te tmerrshme

Promovoi Shqipërinë në botë, shpërthen Florian Binaj: Pamje të tmerrshme në Tiranë, nesër mund ta kem unë radhën të vdes

Bëri bujë në media videoja 'Taken by Albania', ku aktori i Portokallisë Florian Binaj dhe personazhe të tjerë të njohur promovonin Shqipërinë duke i...

Lajmet e fundit