Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

pamje apokaliptike

Pamje të pazakonta në Jerusalem, gropa hapet papritur dhe “përpin” disa makina (VIDEO)

Pamje apokaliptike këto që do të shihni më poshtë. Një gropë gjigande është hapur vetvetiu në parkingun e një spitali në Jerusalem. BBC shkruan...

PAMJET APOKALIPTIKE NGA AJRI/ Ç’po ndodh në Greqinë e shkrumbuar, luftë me vdekjen e flakët (VIDEO)

Ministria greke e Mbrojtjes, 2 orë më parë ka publikuar videot nga ajri për zonat e shkatërruara në periferi të Athinës, raporton newsbomb.al. ...

Lajmet e fundit