Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Paloma

“Ka karakter të fortë dhe di të menaxhojë situatën”, Paloma tregon emrin e fituesit të “Big Brother Vip”

Ish-banorja e “big brother vip”, Paloma ka folur për fituesin e spektaklit më të ndjekur në Shqipëri. Teksa është pyetur se kush do ta...

“Harbut”, plas SHERRI mes Ilirit dhe Palomës, gazetarja shpërthen në të qara: Mos më trego mua ti se…(VIDEO)

Si çdo ditë tjetër edhe sot në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nuk kanë munguar tensionet dhe debatet. Së fundmi ka qenë Iliri...

Ndodh në BIG BROTHER VIP, PALOMA dhe FIFI shkëmbejnë puthje në BUZË

Në Big Brother Vip ka ardhur puthja e parë në buzë nga Fifi, por nuk është me Granitin, ashtu siç të gjithë prisnin. Ka qenë...

“A je gay?”, Ardit Çuni i kthen përgjigjen epike Palomës: Hajde do e provosh zemra vogël? (VIDEO)

Një ndër situatat më të tensionuara në “Big Brother” është krijuar së fundmi nga Paloma, e cila njihet për thashetheme dhe për “ rrëmujën”...

“A je gay”, pyetja e Palomës për Arditin shkakton debat mes banorëve: Boll se na acarove…

Një debat i ashpër është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në puntatën e radhës të Big Brother VIP. Shaka i këtij debati është bërë pyetja e...

U fut në shtëpinë e vëllait të madh, bashkëshorti i Palomës tregon për eksperiencën e re të gruas së tij: I kam thënë shko...

Bashkëshorti i gazetares së Njohur, Palomës ka folur në lidhje me hyrjen e saj në “Big Brother Vip”.  Alandy ndonëse me nota humori ka...

“Ik se ta preva kokën”, Paloma rrëfen përplasjen me Edi Ramën shumë vite më parë

Paloma përveçse një gazetare e zonja është dhe një ndër konkurrentet e “Big Brother Vip”. Si të gjithë aty brenda dhe Paloma ka treguar...

Janë prindër të një vajze, Paloma tregon problemet me bashkëshortin rumun (VIDEO)

"Paloma" e 'Fiks Fare' ka folur për problemet më bashkëshortin. “Ai ka punën e tillë se është producent, i duhet të...

“Nuk ia del dot as me militantët e vet”, Paloka për Ramën: Bëri cinikun dhe arrogantin (Ç’ndodhi sot në Cërrik)

Sigurisht , ne Shqiperine e Edvinit me kollaj e me lire gjen drogen se ushqimet dhe ilacet.

Lajmet e fundit