Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Paloka

Paloka jep detaje për protestën e opozitës te Drejtoria e Policisë, mesazh të ashpër Ramës: Ta dijë mirë ai dhe ‘lleshat’ e tij se...

Ka nisur në këto monente protesta e paralajmëruar e opozitës përpara Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Prej disa minutash mbështetësit e opozitës kanë bllokuar...

‘Çfarë taksirati kanë njerëzit që bllokoni rrugët?’, Paloka: Nuk ka zgjidhje….

Ish deputeti i PD, Edi Paloka u ka bërë thirrje qytetarve t'i bashkohen protestës së sotme të opozitës, e cila do të rezultojë me...

Veliaj i gjobiti, Paloka: Foto që shpreh gjithë “dashurinë” e shqiptarëve për Edvinin

Gjesti i pazakontë i një protestuesi tek dera e Kryeministrisë bëri që kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj të gjobiste PD-në me 20 mijë lekë....

Paloka: Ja faktet që lidhin avokatin e Ramës me kompaninë e sigurimit të Rinasit

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka në një deklaratë për media nga selia blu, renditi disa fakte që sipas tij provojnë lidhjen e avokatit...

Një ditë para protestës, Paloka apel qytetarëve: Iu kërkohet të sakrifikoni vetëm disa orë

Një dita para protestës së opozitës, ish deputeti i PD Edi Paloka thotë se pakënaqësinë dhe revoltën që shprehim çdo ditë ne shtëpite tona...

‘Rama shkon me helikopter në Kukës’, Paloka: Qytetarët nisen në këmbë për…

Nënkryetari i PD, Edi Paloka thotë se kryeministri Edi Rama ka shkuar me helikoper në Kukës për shkak të protestave të banorëve të Kukësit....

Rama si Musolini? Paloka ofendon rëndë: Më kujton atë barsaletën që i tha djali babait ‘Unë jam gay…

Nënkryetari i Partisë Demokratike,Edi Paloka ka ofenduar rëndë kryeministrin Rama. Me anë të një fotoje ku e krahason Ramën me diktatorin...

‘Të hiqen targat diplomatike për 38 konsuj’, vjen reagimi i parë i opozitës pas deklaratës së Cakajt

Pas vendimit të Gent Cakajt për t'u hequr targat diplomatike 38 konsujve vjen edhe reagimi i parë nga opzoita. Nënkryetari...

Opozita në protestë, Paloka: Ky pushtet  i ka ditët e numëruara

Ndërkohë që opozita ebashkuar proteston, nënkryetari i PD, Edi Paloka është se shprehur kriza politike do marrë fund me largimin e Ramës si Kryeministër....

Delegacioni i PE goditi opozitën, Paloka: Mos i sulmoni…

Deklaratat e delegacionit të PE në Tiranë paraditen e sotme ka ngjallur një sërë reagimesh nga opozita. Eurodeputetën u shprehen...

Lajmet e fundit