Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Paloka

Senatorët amerikanë takim në PD, Paloka: Vizita dëshmi e mbështetjes së SHBA për vendin në këtë krizë që po kalon

Një delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi...

Videoja gazmore, Veliaj gazetares: Po patjetër moj shpirt. Ups e hëngra mikrofonin (VIDEO)

Siç do javë emisioni “Kjo Javë” në News 24, ka realizuar edhe këtë herë videon gazmore me momentet më pikante të javës politike që...

Del në “shesh” e vërteta, kjo është arsyeja që la Patozin, jashtë garës për kreun e PD

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka në një dalje për mediat në oborrin e PD-së ka hedhur dritë mbi shumëçka ndodhi në mbledhjen e...

Zyrtari i lartë i PD zbradh misterin, ky është “Kali i Betejës” që i hoqi Basha Ramës

Deputeti i PD-së Edi Paloka gjatë intervistës në emisionin “Kjo Javë” në News24, duke komentuar paktin Rama-Basha ka zbuluar dhe një “fitore” sipas tij...

Zyrtari i lartë i PD-së i përgjigjet “flakë për flakë” Ramës: Nuk ke parë gjë akoma

Deputeti i PD­-së, Edi Paloka reagon menjëherë pas statusit të kryeministrit Edi Rama i cili ironizoi protestën e sotme. Rama me...

Balla vlerëson rolin e Metës, Paloka: Po më bën për të vjellë

Debate të forta ka patur mes dy deputetëve Taulant Balla e Edi Paloka, përkatësisht të PS dhe PD, në studion e “Të PaEkspozuarit” në...

Paloka komenton kandidaturat e PD dhe PS në Dibër, i jep një mesazh kundërshtarit

Pas mbledhje së grupit të Partisë Demokratike, Edi Paloka është shprehur i sigurtë se kandidati demokrat për zgjedhjet në Dibër, Sherefedin Shehu, do të...

Lajmet e fundit