Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Paloka

Zbardhet procesverbali i Kuvendit për dy deputetët e PD, Paloka: Çudi, nuk paskemi qenë të dehur!

Dy deputetët e Partisë Demokratike, Edi Paloka dhe Bujar Leskaj u përjashtuan me 10 ditë nga punimet e Kuvendit pas fjalorit të përdorur në...

Dështimi i negociatave, Paloka zbulon prapaskenat: Me grupin e Alibeajt kishim nisur bisedimet para Bardhit

Kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka, ka folur pas mbledhjes në selinë e Partisë Demokratike për dështimin e negociatave për bashkimin e PD dhhe...

“Për Lulin na ka marrë malli se qeshte më bukur nga ju”, Balla ironizon opozitën: Gazi me Palokën kanë nisur emisionin “Përputhen”, por nuk…

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, deklaroi se rritja e çmimeve ka bërë që qeveria shqiptare të marrë një serë masash për të ndihmuar...

Alibeaj dhe Bardhi zbardhin bisedimet me Palokën: Takimi ishte konstruktiv e mirëkuptues, duhet të dalim me një kandidat fitues në zgjedhjet lokale

Kreu i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj dhe deputeti Gazment Bardhi kanë zbuluar detaje nga mbledhja e grupit, si dhe nga takimi sotëm...

Saimir Korreshi: PD po shkon drejt bashkimit, takimi Bardhi-Paloka pozitiv

Deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi, ka komentuar takimin e sotëm mes Gazment Bardhit dhe Edi Palokës, lidhur me negociatat për zgjedhjet vendore 2023. Ai...

Rama u tall me ekonomisten e PD, i kthehet keq Paloka: Paska dalë mësuesi i vizatimit, në krah me një mësues anglishteje dhe një...

Nënkryetari i PD Edi Paloka i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama i cili gjatë një konference për shtyp me ministren e ekonomisë Anila Denaj...

‘Mosmirënjohësit le të shkojnë në ferr…’, Paloka për Ramën: Ja masat shpëtimtare që u morën nga zoti i shqiptarëve

Ish-deputeti demokrat, Edi Paloka ka ironizuar kryeministrin Edi Rama lidhur me deklarata e tij dhe masat që po merren për të përballuar situatën në...

Rama kërkoi mandatin e tretë, reagon Paloka: Do largohesh me votë ose si Gadafi

Ish deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës së Ramës në Kongresin e Partisë Socialiste, i cili kërkoi 800 mijë vota dhe...

Paloka i vendos afat Ramës: Ke 48 orë kohë për t’iu përgjigjur pyetjeve, pse nuk hetohet Saimir Tahiri

Nënkryetari i PD, Edi Paloka i ka dhënë 48 orë kohë për të sqaruar opinionin publik, se pse disa persona që kanë qenë objekte...

Padia ndaj Haradinajt, Paloka: Rama si Esad Pasha

Ka ngjallur reagime të shumta padia e Kryeministrit Rama ndaj Kryeministrit në largim të Kosovës Ramush Haradinaj. Nënkryetari i Partisë Demokratike,...

Lajmet e fundit