Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Paloka rama

“Fevizu i bërtiti “ik Edi”, Paloka tregon historinë: Rama më shau dhe ia mbathi me biçikletë

Edi Paloka i është kthyer edhe njëherë te emisioni “Zonë e Lirë” historisë së tij së përplasjes me kryeministrin Rama në Parlament, ku i...

E spërkati me bojë, Paloka e PRANON: E kisha MIRËMENDUAR. Më ndihmoi Zoti që ia hodha tamam në gojën e qelbur

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka e ka pranuar se sulmin me bojë ndaj kryeministrit Edi Rama e kishte “mirëmenduar” më parë. ...

Flet Paloka: Po thuthuq jam, nuk është krim. Rama vjedh e fyen shqiptarët

Deputeti i PD-së Edi Paloka thotë se sulmin ndaj kryeministrit Edi Rama, të cilin e spërkati me bojë, thotë se nuk e bëri për...

Incidenti në Parlament, reagon ish-ministri Xhafaj: Një TURP kjo që ndodhi sot. Kjo është fytyra e vërtetë e…

Ish-ministri Fatmir Xhafaj reagon pas incidentit të shëmtuar sot në Kuvend, ku deputeti Edi Paloka spërkati me bojë kryeministrin Edi Rama, në një seancë...

‘Si skenat që krijoi Gruevski’, Lleshaj reagon pas incidentit mes Palokës dhe Ramës

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar lidhur me situatën e krijuar paraditen e sotme në Kuvend ku kryeministri Edi Rama u njollos me...

Paloka shpërthen ndaj Ramës: Fole për allatet e Skënderbeut! I “sulet” edhe ndërkombëtarëve: Ju turbulloi tymi i hashashit

Edi Paloka, nënkryetari i Parlamentit ka sulmuar ashpër në fjalën e tij në Kuvend kryeministrin Edi Rama. Paloka nuk ka “kursyer” as ndërkombëtarët duke...


Lajmet e fundit