Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

pallati

Shpëton pallati i Kadaresë, gjykata i hap rrugë përfundimit të projektit të Bashkisë së Tiranës

Gjykata administrative i hap rrugë Bashkisë së Tiranës për projektin e saj të rehabilitimit të pallatit “Kadare” te kryqëzimi i rrugës së Dibrës me...

Erion Braçes “i prishin gjumin” zhurmat e pallatit në ndërtim, punëtorët ia kthejnë: Muzika është e lejuar deri në orën 23.00! (VIDEO)

Zv.kryeministri Erion Braçe publikon shpesh denoncime për probleme që has në jetën e përditshme, shkruan newsbomb.al. Edhe pse me post të lartë, ndonjëherë edhe...

FOTO: Shpërthen në flakë apartamenti në Kamëz, nga zjarri dëmtohen dhe apartamentet e tjera të pallatit

Një apartament ka shpërthyer në flakë në Kamëz. Policia njofton se zjarri ka rënë në katin e pestë të një pallati dhe fatmirësisht nuk...

Zjarri masiv përfshin pallatin, 21 persona të plagosur

Një zjarr masiv ka shpërthyer në një bllok aprtamentesh në Queens të New York, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 21 persona 16...

Gjendet i VDEKUR roja i një pallati në ndërtim në Tiranë (DETAJE)

Gjendet i vdekur roja i një objekti në ndërtim në Tiranë. Policia bën me dije se, më datë 13.08.2020, rreth orës...

Djegia e dy apartamenteve në katin e 5-të të pallatit në Shkodër, vdes i moshuari (Emri)

Një pallat ka marrë flakë mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës, në lagjen Zdrale, ndërsa raportohet dhe për një të vdekur. ...

LAJM I FUNDIT/ Zjarri në pallatin në POGRADEC, 2 zjarrfikës të lënduar, 12 apartamente shkrumbohen plotësisht (VIDEO)

Detaje të reja kanë dalë nga zjarri i rënë në pallatin në Pogradec. Mësohet se janë djegur plotësisht 12 apartamente, ndërkohë...

E FRIKSHME: Çahen kolonat e PALLATIT te “Kodra e Diellit” në Tiranë (FOTO)

Kolonat e një pallati pranë Kopështit Botanik në Tiranë raportohet se kanë pësuar krisje nga lëkundjet sizmike të ditëve të fundit. ...

Bie nga kati i pestë, humb jetën një burrë në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një person ka mbetur i vdekur. Burime nga policia bëjnë me dije...

Aksident gjatë punës, bien nga skela e pallatit 4 punëtorë, 2 në gjendje të rëndë

Katër punëtorë kanë rënë nga skela e një pallati në Tiranë. Ngjara ka ndodhur në rrugën ‘’Faik Konica’’.Nga të dhënat paraprake...

Lajmet e fundit