Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
2.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

pallati me shigjeta

Devijohet lëvizja e mjeteve në Astir, ARRSH: Sapo të dilni nga mbikalimi te Pallati me Shigjeta, do ndryshoni rrugën

Autoriteti Rrugor njofton ndryshimin e drejtimit të lëvizjes në zonën e Astirit, për shkak të punimeve që po bëhen në Unazën e Madhe. Referuar...

Punimet në Unazën e Re, ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm: Hapet aksi nga ura e Lanës deri te Pallati me Shigjeta

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se hapet aksi kryesor nga Ura e Lanës deri te Pallati me Shigjeta për qarkullimin e mjeteve.  Në njoftimin e...

Ra nga taraca e Pallatit me Shigjeta, e reja punonte në Spitalin Ushtarak (EMRI)

Mediat kanë shkuar pranë vendit të ngjarjes tek Pallati me Shigjeta, aty ku humbi jetën e reja Klaudia Pajo, e cila ra nga pallati....

Panik në Tiranë, 35-vjeçarja hidhet nga Pallati me Shigjeta dhe vdes në vend

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në kryeqytet. Një e re 35-vjeçare ka rënë nga Pallati me Shigjeta dhe për pasojë ka ndërruar...

Aksident tek “Pallati me Shigjeta”, shoferi i “City Taxi” humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Tiranë tek “Pallati me Shigjet”. Bëhet me dije se një mjet, "City taxi" ka humbur kontrollin dhe...

PIKA NEVRALGJIKE E TRAFIKUT/ Ndryshon lëvizja nga sheshi Shqiponja te Pallati me Shigjeta, Shkreli shpjegon PROJEKTIN

Plan i ri menaxhimi trafiku në nyjen e sheshit ‘Shqiponja’. Sot del leja e ndërtimit të veprës dhe punimet do të...

Aksidentohet autobusi tek “Pallati me Shigjeta”, pas pëlplasjes me biçikletën përfundon mbi trotuar

Një tjetër aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotshëm, ku një autobus ka përplasur një biçikletë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi...

Dalin pamjet e mbikalimit te Pallati me Shigjeta, Veliaj: Çdo ditë nga një punë (VIDEO)

Pjesa e tretë e Unazës së Madhe të Tiranës, ajo që përshkon segmentin nga Shkolla Teknologjike deri te Kopshti Botanik, është drejt fundit. ...

Lajmet e fundit