Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

pallatet do prishen

Bashkia Tiranë publikon listën e pallateve që do të prishen në 12 javë për shkak të dëmtimeve nga Tërmeti

Në kuadër të projektit të Rindërtimit, Bashkia e Tiranës ka publikuar listën e godinave dhe pallateve për prishje. Janë 28 godina që do të...

Lajmet e fundit