Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

pallat

Dëshmitë tronditëse të fqinjve: Burri hodhi gruan nga dritarja e banjos, bërtiste dhe ishte e zhveshur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit ku një grua ka humbur jetën pasi është hedhur nga kati i katërt i...

“Pallati i mallkuar” në Tiranë, 5 të vdekur në tre vite

Ditën e sotme u raportua për një 13 vjeçar që gjeti vdekjen pasi ishte rrëzuar nga ballkoni i një pallati në zonën e “Fushës...

Fëmija 4 vjeç bie nga kati i katërt i pallatit në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën “Isa Boletini” në qytetin e Vlorës, ku një fëmijë i mitur ka rënë nga kati i...

Braçe sërish i revoltuar me punët e Bashës: Pse nuk shkruat e thatë gjë në mediat ku ju punonit?

Deputeti socialist Erjon Braçe komenton një zënkë për pallatin e ri në lagje, duke u bërë një puetje të thjeshtë: se pse nuk e...

Lajmet e fundit