Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Pallat pa leje

Rama i përgjigjet Shehajt: Ballisti i foltores s’njeh ligjin! Nuk bëhet biznes në pallat pa leje shfrytëzimi

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave të deputetit demokrat Agron Shehaj, i cili pretendon se po sulmohet nga qeveria për shkak të bllokimit...

Sekuestrohen 4 KATE PA LEJE të Myslym Shyri, këtë herë pallati është i përfunduar (VIDEO)

Katër kate pa leje të një pallati në zonën e Myslym Shyrit në Tiranë janë sekuestuar sot, në kuadër të aksionit që qeveria ka...

Salillari “sfidon” shtetin, vazhdon ndërtimin pa leje në pallatin 1200 m2 pa leje te Liqeni i Thatë

Kompania e biznesmenit Pëllumb Salillari vijon punimet në shtesën pa leje të ndërtuar pranë Liqenit të Thatë në Tiranë. Edhe pse vetëm dy ditë më...

Pallate pa leje në Tiranë, Rama: Raste brutale arrogance dhe karshillëku, operacioni do vazhdojë në bregdet

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar sot se operacioni për sekuestrimin e pallateve dhe shtesave pa leje do të shtrihet në të gjithë Shqipërinë. Rama tha...

Lajmet e fundit