Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

pallat ne ndertim

Në mëngjes i “prishin gjumin”, në darkë nuk e lënë të flejë, Braçe ankohet te qytetarët për zhurmat e pallatit në ndërtim, pronari i...

Mund të jesh zv.kryeministër, por sërish nuk ke “fuqinë” e mjaftueshme për të zgjidhur problemet që shqetësojnë komunitetin ku jeton. Ky është rasti i zv.kryeministrit...

Po punonte në një pallat në ndërtim te ‘Kodra e Diellit’, plagoset në kokë punëtori dhe dërgohet me urgjencë për në spital

Një punëtor i cili po punonte në një pallat në ndërtim te "Kodra e Diellit" është dëmtuar lehtë në kokë dhe është nisur për...

Lajmet e fundit