Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

palestra

KUJDES nga palestra, rrezikoni të mbeteni sterilë (Ç’thotë STUDIMI I RI)

Sipas shkencëtarëve, stërvitjet e shumta në palestër dhe përdorimi i suplementeve të ndryshme nga burrat janë një nga arsyet kryesore të sterilitetit. ...

Deputeti i PD siç nuk e keni parë, hedh FOTO nga palestra një javë para protestës

Edhe pse shumë i angazhuar me protestën e banorëve të Astirit, deputeti i Partisë Demokratike gjen kohë edhe për pasionin e tij, që siç...

Cristiano Ronaldo ‘detyron’ familjen te merret me sport, publikon VIDEON nga palestra

Cristiano Ronaldo është kthyer në Torino, në mënyrë që të përgatitet sa më mirë dhe të jetë gati për Juventusin. Rikthimi...

Aksidenti me 2 të vdekur në Laç/ Miku i deputetit socialist, kush ishte 21 vjeçari nga Tirana që kishte pasion…(FOTO-DETAJE)

Dy ditë më parë një aksident tragjik në autostradën Milot-Fushë Krujë u mori jetën dy të rinjve nga Tirana. Të rinjtë që humbën jetën...

Zbardhet shkaku, ja pse u dogj palestra e Gaz Demit në katin e 10-të

Një zjarr i madh përfshiu sot ambientet e një palestre private në katin e 10-të të një pallati pranë rrugës së “Elbasanit”. ...

Ekzagjerim apo seksi? Shikoni muskujt që ka kjo vajzë (Video)

Plot 15 milion klikime ka mbledhur kjo video e shpërndarë në Facebook që tregon një femër të palestruar në ekstrem. Të...

Të rinjtë australianë shpenzojnë 1,400 dollarë në vit vetëm për veshje sportive

Djemtë dhe vajzat në Australi duken se janë dhënë pas palestrës më shumë se kurrë. Të motivuar nga modelet bukuroshe të palestrës si Jesinta...

Ngritja e peshave bën shumë mirë për shëndetin

Kryerja e rregult e veprimtarive fizike për forcimin e muskujve të tilla si ngritja e peshave apo trajnimi i rezistencës sjellin shumë përfitime shëndetësore....

73 vjeçarja në formë perfekte, “bodybuilding” më natyrale në botë (Foto)

Një gjyshe 73-vjeçare ka treguar se si ajo mori iniciativën për Bodybuilding në të 50-at e saj në një përpjekje për të ndaluar veten...

E akuzoi për 520 milion lekë dhe e quajti “topmodele”, Shala i përgjigjet Fidel Yllit: Vesh fustan por e sfidoj

Klodiana Shala, sportistja e vënë në qendër të akuzave nga deputeti socialist Fidel Ylli në emisionin “Procesi Sportiv” në “Top Channel” i përgjigjet akuzave...

Lajmet e fundit